Mongolia: Heads of State: 1992-2017

Mongol Ulsyn Yerönhiilögch (Монгол Улсын Ерөнхийлөгч) | President of Mongolia
12 Feb 1992 - 20 Jun 1997 Punsalmaagiin Ochirbat (Пунсалмаагийн Очирбат) (x)
20 Jun 1997 - 24 Jun 2005 Natsagiin Bagabandi (Нацагийн Багабанди)
24 Jun 2005 - 18 Jun 2009 Nambaryn Enhbayar (Намбарын Энхбаяр)
18 Jun 2009 - 10 Jul 2017 Tsahiagiin Elbegdorj (Цахиагийн Элбэгдорж)
10 Jul 2017 - Haltmaagiin Battulga (Халтмаагийн Баттулга)
Last updated on: 23 Jul 2017 11:08:21