Latvia: Heads of Government: 1990-2016

Latvijas Republikas Ministru Padomes Priekšsēdētājs
4 May 1990 - 7 May 1990 Vilnis-Edvīns Bresis
7 May 1990 - 20 Jul 1993 Ivars Godmanis
Ministru prezidents
20 Jul 1993 - 15 Sep 1994 Valdis Birkavs
15 Sep 1994 - 21 Dec 1995 Māris Gailis
21 Dec 1995 - 7 Aug 1997 Andris Šķēle
7 Aug 1997 - 26 Nov 1998 Guntars Krasts
26 Nov 1998 - 16 Jul 1999 Vilis Krištopans
16 Jul 1999 - 5 May 2000 Andris Šķēle (x)
5 May 2000 - 7 Nov 2002 Andris Bērziņš
7 Nov 2002 - 9 Mar 2004 Einars Repše
9 Mar 2004 - 2 Dec 2004 Indulis Emsis
2 Dec 2004 - 20 Dec 2007 Aigars Kalvītis
20 Dec 2007 - 12 Mar 2009 Ivars Godmanis (x)
12 Mar 2009 - 22 Jan 2014 Valdis Dombrovskis
Ministru prezidente
22 Jan 2014 - 11 Feb 2016 Laimdota Straujuma, née Lustika
Ministru prezidents
11 Feb 2016 - Māris Kučinskis
Last updated on: 26 Jun 2016 23:34:25