Kyrgyzstan (Soviet Republic): Chairman of the Executive Committee: 1925-1927

Kara-Kyrgyz avtonomiâluu oblasttyn sovetterinin Atkaruu Komitetinin tôragasy (Кара-Кыргыз автономиялуу областтын советтеринин Аткаруу Комитетинин төрагасы) = Predsedatel' Ispolnitel'nogo Komiteta sovetov Kara-Kirgizskoj Avtonomnoj Oblasti (Председатель Исполнительного Комитета советов Кара-Киргизской автономной области) | Chairman of the Executive Committee of the Soviets of Kara-Kyrgyz autonomous province
31 Mar 1925 - 25 May 1925 Abdukadyr Urazbekov (Абдукадыр Уразбеков)
Kyrgyz avtonomiâluu oblasttyn sovetterinin Atkaruu Komitetinin tôragasy (Кыргыз автономиялуу областтын советтеринин Аткаруу Комитетинин төрагасы) = Predsedatel' Ispolnitel'nogo Komiteta sovetov Kirgizskoj Avtonomnoj Oblasti (Председатель Исполнительного Комитета советов Киргизской автономной области) | Chairman of the Executive Committee of the Soviets of Kyrgyz autonomous province
25 May 1925 - 12 Mar 1927 Abdukadyr Urazbekov (Абдукадыр Уразбеков) (x)
Last updated on: 26 Oct 2016 11:59:37